Asır Grup, 1986 yılından beri başarılı çalışmaları ile hedeflerini insanlara duyuracak eserler yayınlamakta ve organizasyonlar yapmaktadır. Danışmanlık, özel projeler yönetimi, medya ve hizmet sektörlerinde, Ulusal ve Uluslararası vizyonuyla İlkelerine bağlı hareket etmektedir. Asır Ajans Medya bugüne kadar The Message (Çağrı) ve Ömer Muhtar filmleri, Yusuf İslam eserleri, birçok dilde Kur’an-ı Kerim kitap ve tilavetleri, birçok şiir, ilahi ve ezgi albümleri, eğitim ve öğretim setleri gibi sayısız eser üretmiştir.

Medya alanındaki bütün değişimlere adapte olan ve daima yeni projeler üreten Asır Grup, alanda gördüğü ihtiyacı karşılamak için asirnews.com sitesini kurmuştur.

Asır haberci, habercilik için yeni bir deneyim sunmayı hedefliyor. Anlamsız, gereksiz ve şüpheli haberlerden uzak duran, gerçek haberin peşinden gitmek isteyen herkes için artık güvenilir bir adres var. Şeffaf haber kaynaklarına sahip Asır Haberci haberleri, günün öne çıkan gelişmelerini takipçileriyle buluşturuyor. 

Asır Haberci, haberin ötesine de geçiyor. Çok değerli sanatçıların eserlerine, önemli görüş yazılarına da yer vererek takipçilerine sıradışı bir platform sunuyor.